Kategórie

TOP PRODUKTY

ŽES Kmity a vlnenie

10202154B

93,60 € s DPH

Slúži na pokusy: Doba kmitu matematického kyvadla; Doba kmitu pružinového kyvadla; Doba kmitu listovej pružiny; Dráha - čas zápis harmonických kmitov; Meranie tiažového zrýchlenia; Rezonancia matematického kyvadla atď.

Viac detailov

Slúži na pokusy: Doba kmitu matematického kyvadla; Doba kmitu pružinového kyvadla; Doba kmitu listovej pružiny; Dráha - čas zápis harmonických kmitov; Meranie tiažového zrýchlenia; Rezonancia matematického kyvadla; Rezonancia pružinového kyvadla; Rezonancia listovej pružiny; Princíp rezonančného merania frekvencie; Dynamické meranie tuhosti pružín; Priečne stojaté vlnenie; Pozdĺžne stojaté vlnenie; Odraz vĺn na pevnom a voľnom konci. Súprava obsahuje: Gumená šnúra, 3 m; Listová pružina oceľová, 0,6 mm, L = 300 mm; Držiak zapisovača; Závitová tyč s krídlovými maticami pre upevnenie držiaka zapisovača na oceľovú listovú pružinu; Kyvadlová guľa s háčikom – drevo, D = 60 mm; Kyvadlová guľa s háčikom – plast, D = 60 mm; Experimentálny motor pre pokusy s vlnením, slúži ako budič priečneho a pozdĺžneho vlnenia, pre napájanie je vhodný frekvenčný generátor; Plastová vložka Kmity a vlnenie; Úložný box II, mini , s krytom; Plán rozloženia a 2 samolepky.
Produkt pridaný do porovnávania!