VISOCOLOR School box - prenosné laboratórium - voda

11900046B

VISOCOLOR school box je malé, prenosné laboratórium v kufríku na rýchlu analýzu vzoriek vody. Napr. pitnej vody, dažďovej vody, vody z akvária. Všetky testovacie chemikálie sú ekologicky neutrálne, t. j. po ukončení testu neohrozujú vodu.

VISOCOLOR je malé, prenosné laboratórium v kufríku na rýchlu analýzu vzoriek vody. Napr. pitnej vody, dažďovej vody, vody z akvária. Tento kufrík je navrhnutý špeciálne pre školy a prispôsobený potrebám študentov a učiteľov. Všetky testovacie chemikálie sú ekologicky neutrálne, t. j. po ukončení testu neohrozujú vodu (Trieda ohrozenia vôd 0). Preto môžu byť odstránené v bežnej kanalizačnej sieti. Obsah kufríka postačuje na vykonanie 50-60 testov na kolorimetrické a titračné zisťovanie 6 najdôležitejších parametrov vody: Amónne katióny: 0,2 - 3mg/l NH4+, Dusitany: 0,02 - 0,5mg/l NO2-, Fosfáty: 0,5 - 15,0mg/l PO43-, pH-hodnoty: 4,0 - 9,0, Dusičnany: 1 - 90mg/l NO3-. Celková tvrdosť 1 kvapka = 1 stupeň nemeckej tvrdosti vody.