Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Súprava - Nádobky na klíčenie - DOPREDAJ

10400017A

345,60 € s DPH

Pomocou nádobiek na klíčenie môžu študenti študovať klíčenie rôznych semien, pozorovať a porovnávať vplyv prostredia. Rozmery: 54x45x15 cm. Obsahuje materiál pre 12 pracovných skupín.

Viac detailov

Pomocou nádobiek na klíčenie môžu študenti študovať klíčenie rôznych semien, pozorovať a porovnávať vplyv prostredia. Ak je nádobka v tmavej izbe, rast rastliny za svetlom možno pôsobivo ukázať. Klíčiaca sada obsahuje vrchnák prepúšťajúci vzduch (aby sa mohla používať aj ako malé akvárium alebo terárium) a príslušenstvo, ktoré pokrýva široké pole aktivít. Na pozorovanie možno malé ryby, chrobáky, červy a hmyz držať vo viacúčelovej nádobe. Dôležité učebné ciele: klíčenie semien, rast rastlín, koreňov a stoniek pod rôznymi vplyvmi, reakcie rastlín na určité enviromentálne faktory, fototropizmus, správanie živočíchov pri kŕmení. Rozmery: 54x45x15 cm. Obsahuje materiál pre 12 pracovných skupín.
Produkt pridaný do porovnávania!