Kategórie

TOP PRODUKTY

Edison 5.0 - Virtuálne elektrolaboratórium na fyziku - Multi, české menu

17300065D

543,00 € s DPH

Edison prináša jedinečné prostredie pre výučbu elektrotechniky. Učitelia aj žiaci môžu vytvárať virtuálne elektrické obvody s využitím množstva fotorealistických komponentov. 20 užívateľov.

Viac detailov

Edison prináša jedinečné prostredie pre výučbu elektrotechniky. Učitelia aj žiaci môžu vytvárať virtuálne elektrické obvody s využitím množstva fotorealistických komponentov. To všetko je jednoducho dostupné na jednotlivých policiach multimediálného laboratória. Jednoducho si zvolíte a pretiahnete súčiastky na vašu plochu alebo ich umiestnite priamo do realistického rozvodného panelu so skrytými spojmi. Súčiastky možno prepojiť dohromady pomocou myši a funkčný obvod je na svete. Teraz môžete začať testovať, upravovať a prípadne riešiť problémy pomocou virtuálnych prístrojov. Užívatelia majú veľký výber napr z batérií, rezistorov, diód, žiaroviek, LED diód, tranzistorov i logických hradiel. K dispozícii sú prepojovacie panely a celý rad virtuálnych prístrojov (zdroje napätia a signálu, meracie prístroje, osciloskopy ...).Edison možno veľmi dobre použiť ako v jednoduchých obvodoch na základnej škole (jednoduché zapojenie so žiarovkami a spínačmi, Ohmov zákon ...), tak aj na stredných školách, kde je možné využiť celú škálu dostupných komponentov a zostavovať zložitejšie obvody s polovodičovými súčiastkami a sledovať ich správanie. Edison tiež okrem 3D modelu automaticky pripravuje schémy zapojenia daného obvodu.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!