Kategórie

LANGMaster Francúzština EXPRESS - DOPREDAJ

17200023D

30,00 € s DPH

Táto unikátna jazyková kuchárka pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú rýchlo naučit po francúzsky na začiatočníckej úrovni. Obsahuje viac ako 280 receptov.

Viac detailov

Táto unikátna jazyková kuchárka pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú rýchlo naučit po francúzsky na začiatočníckej úrovni. Obsahuje viac ako 280 receptov, po ktorých aktívnom zvládnutí budete schopní dohovoriť sa, prečítať si jednoduché francúzske texty, získate základné znalosti gramatiky, aktívne zvládnete slovnú zásobu v rozsahu 1 600 slovíčok a fráz a naučíte sa správnu výslovnosť. Prečítajte si viac o LANGMaster výučbe francúzštiny... Základné vlastnosti produktu: •Kvalitná moderná učebnica, •Slovenský výklad gramatiky, •Francúzsko-slovenský glosár (4 300 slov), •Cvičenia a testy, •Nahrávky rodených Francúzov, •Hlasové krivky, •Obrázky a fotografie, •Metóda RE-WISE na učenie slov a fráz. Preberané témy: •Pozdravy, poďakovania, predstavovania, •Číslovky, farby, určovanie času, •Jedlá a nápoje, počasie, •Telefonovanie, zamestnanie, •Cestovanie, šport, •...a mnoho ďalších. Tempo výuky môžete prispôsobiť svojim potrebám a celý kurz, ktorého rozsah je asi 80 hodín intenzívneho štúdia, tak zvládnuť bez stresu a v prostredí, ktoré vám najviac vyhovuje. Keď niečomu nerozumiete alebo ste niečo zabudli, vrátite sa jednoducho späť a lekciu si znovu zopakujete. Francúzština EXPRESS je prvá časť kompletu Francúzština FACETTES – kurz. Tento komplet naviac obsahuje kurzy pre stredne pokročilých a pokročilých a rozpoznávanie reči IBM ViaVoice.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!