Interaktívny dejepis CD - Najnovšie dejiny

Podklady pre vyučovaciu hodinu si zostavujete na základe vlastnej predstavy a potreby. K tomu využívate jednotlivé prvky z menu, a to buď samostatne alebo i súčasne naraz. Takto si vytvárate množstvo unikátnych máp, ktoré slúžia na spoznávanie udalostí a súvislostí v jednotlivých historických obdobiach. Mapy sú nielen prepojené s učivom, ale okrem toho obsahujú aj viac ako 100 grafík a animácií. K používaniu CD nie sú potrebné zložité počítačové znalosti. Premietaním cez projektor alebo použítím akejkoľvek interaktívnej tabule ich môže sledovať celá trieda.