Kategórie

Spoznávame minulosť II - Egypt (1. a 2.st.ZŠ)

17300056B

152,00 € s DPH

Druhý diel z nového radu interaktívnych animovaných programov určených na výučbu vlastivedy a dejepisu na ZŠ . Nechýba ani napínavý príbeh, hry a ilustrovaná testová časť.

Viac detailov

Druhý diel z nového radu interaktívnych animovaných programov určených na výučbu vlastivedy a dejepisu na ZŠ . Nechýba ani napínavý príbeh, hry a ilustrovaná testová časť. Výučbová časť oboznamuje žiakov so životom starovekých Egypťanov, všetko je doplnené názornými ilustráciami a animáciami. Druhý diel z nového radu interaktívnych animovaných programov určených na výučbu vlastivedy a dejepisu v ZŠ. Tentoraz žiakov zavedieme do obdobia starovekého Egypta plného tajomstiev a záhad, z ktorých mnohé ešte len čakajú na svoje rozlúštenie. Vzhľadom na spôsob spracovania je mimoriadne vhodný aj pre žiakov špeciálnych škôl. Výučbová časť – interaktívna poznávacia časť zoznamuje žiakov so životom starovekých Egypťanov. Všetko dopĺňajú názorné ilustrácie a animácie. Deti sa prenesú do obdobia mocných faraónov a tajomných pyramíd, a takisto spoznajú každodenný život prostých ľudí. Nechýbajú ani informácie o odievaní, šperkoch, používaných o nástrojoch a zbraniach. Celý rad výrobných a stavebných postupov starovekých Egypťanov možno sledovať podrobne krok za krokom. Príbeh – strhujúci napínavý príbeh plný nebezpečenstiev, nástrah, záhad a lásky, v ktorom žiaci využitím získaných vedomostí z výučbovej časti, pomáhajú hrdinom splniť prichystané úlohy. Bez ich vyriešenia by totiž príbeh nemohol šťastne skončiť. Hry – na deti čaká pestrá ponuka rozličných hier. V nich sa napríklad zahrajú na archeológov, ktorí budú z nájdených úlomkov zostavovať predmety či vykopané kostry staroegyptských zvierat. Vyskúšajú si tiež zostavenie egyptskej lode alebo chariotu a pokúsia sa dokončiť rozostavanú pyramídu. Testy – bohato ilustrovaná testová časť zábavnou formou preverí, čo všetko si deti zapamätali. Na výber sú pripravené testy s desiatimi, dvadsiatimi a dvadsiatimi šiestimi otázkami.
Produkt pridaný do porovnávania!