Kategórie

Newton 3.0 - Fyzikálne laboratórium - mechanika - Multi, české menu

17300048C

498,00 € s DPH

Newton 3.0 je interaktívne virtuálne laboratórium, pokrývajúce temer všetky oblasti statiky, kinematiky a dynamiky, ktorá je veľmi dobre využiteľná pri výučbe fyziky na ZŠ a SŠ. Aplikácia zobrazuje virtuálne 3D prostredie.

Viac detailov

Newton 3.0 je interaktívne virtuálne laboratórium, pokrývajúce temer všetky oblasti statiky, kinematiky a dynamiky, ktorá je veľmi dobre využiteľná pri výučbe fyziky na ZŠ a SŠ. Aplikácia zobrazuje virtuálne 3D prostredie, v ktorom sa telesá verne pohybujú podľa simulovaných fyzikálnych zákonov. Súčasťou aplikácie sú desiatky hotových virtuálnych modelov telies, z ktorých je predpripravených viac než 200 virtuálnych experimentov a úloh. Tie sa dajú ďalej interaktívne modifikovať. Telesá možno ľahko a rýchlo prepojiť a meniť ich fyzikálne vlastnosti či parametre. Možno k nim priradiť i na ne pôsobiace sily a následne pozorovať ich vplyv na sledované telesá. Po spustení simulácie sa pripravený experiment premieta formou filmu, telesá sa pohybujú po dráhach presne podľa nastavených parametrov a pôsobiacich síl. Plne lokalizovaná česká verzia. Slovenská verzia sa pripravuje. Užívateľom českej verzie bude zaslaná bezplatne.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!