TS Nemčina pre školákov 4 - Multi

Nemčina pre školákov 4 je už štvrtým dielom novo spracovaného šesťdielneho radu programov na výučbu nemeckého jazyka na školách. Svojim obsahom tento rad plne pokrýva výučbu nemčiny na ZŠ. Medzi hlavné prednosti patrí najmä podpora najpoužívanejších učebníc, spracovanie v súlade s osnovami a unikátny rozsah precvičovanej látky. Program umožňuje nastavenie podľa používanej učebnice. Napriek tomu, že je toto CD určené predovšetkým pre žiakov ZŠ a viacročných gymnázií, je možné ho úspešne použiť aj na iných školách. CD je spracované podľa nových pravidiel nemeckého pravopisu.