Kategórie

Rastliny okolo nás (verzia 2) - multi CD upgrade

17100040C

57,20 € s DPH

Skôr vydaný úspešný program Rastliny okolo nás bol významne rozšírený, a to jednak čo do počtu rastlín, jednak o nové časti, ktorými sú Botanický slovník a "Poznávačka". Počet rastlín sa zvýšil o 101 druhov.

Viac detailov

Skôr vydaný úspešný program Rastliny okolo nás bol významne rozšírený, a to jednak čo do počtu rastlín, jednak o nové časti, ktorými sú Botanický slovník a "Poznávačka". Počet rastlín sa zvýšil o 101 druhov. Teraz je v elektronickom herbári cez 670 druhov rastlín na viac ako 3400 fotografiách. Sú rozdelené do niekoľkých kategórií (plané, záhradné, liečivé, jedovaté atď) a opatrené základným popisom. Možno ich triediť podľa čeľadí, či vyhľadávať podľa farby kvetov, doby kvetu, obsahuje najmä pojmy z morfológie (stavby) semenných (nahosemenných a krytosemenných) rastlín. Odborné pojmy z ostatných odborov botaniky sú tu obsiahnuté len okrajovo. Operačný systém: Windows 98/2000/XP/Vista/7 32bit

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!