Kategórie

Fyzika zaujímavo - Elektrika 1 - multi

17100033B

90,00 € s DPH

Program Elektrina 1 nemá nahrádzať klasickú učebnicu či zbierku príkladov. Chce poskytnúť žiakom aj ich učiteľom dostatok materiálu na iný pohľad na zdanlivo nezrozumiteľné a nudné učivo.

Viac detailov

Program Elektrina 1 nemá nahrádzať klasickú učebnicu či zbierku príkladov. Chce poskytnúť žiakom aj ich učiteľom dostatok materiálu na iný pohľad na zdanlivo nezrozumiteľné a nudné učivo. A práve to je v súlade s novopoňatými školskými vzdelávacími programami, veď elektrina nás sprevádza doslova na každom kroku. Program sa zaoberá jednosmerným prúdom a magnetizmom. Je rozdelený do 10 okruhov: Elekrina - dobrý sluha, O premenách energie, Elektrické obvody, Tajomné URI PUI, Prúd v kvapalinách, Prúd v plynoch a vákuu, Polovodičové zázraky, Elektrostatika, Magnetické pole, Zaujímavé aplikácie. Celkovo tu nájdete asi 50 základných článkov na úrovni základnej školy a 34 stránok teórie, určených hlavne stredoškolákom. Môžete si prečítať 20 životopisov významných osobností, preštudovať riešené príklady k jednotlivým okruhom a robiť jednoduché pokusy podľa uvedených návodov. Ťažiskom programu je približne 100 stránok zaujímavostí, opisujúcich rôzne zaujímavé aplikácie elektriny. Program je bohato ilustrovaný fotografiami, nákresmi, schémami i historickými kresbami. Dôležitou súčasťou je 40 animácií a interaktívnych kalkulačiek. Veríme, že budete s programom spokojní, a už teraz sa budete tešiť na pripravovaný ďalší diel Fyziky zaujímavo, obsahujúci striedavý prúd a akustiku.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!