Kategórie

TOP PRODUKTY

Program Alf GOLD

96400013D

569,00 € s DPH

Predstavujeme Vám program Alf, ktorý si zamilujete na prvý pohľad vy aj vaši žiaci. Ešte nikdy nebola tvorba testových úloh jednoduchšia a ich skúšanie pútavejšie. Otestujte vedomosti žiakov rôznymi druhmi úloh.

Viac detailov

V programe Alf môžete vytvárať testy s využitím 12 typov úloh: Rôzne typy úloh Otázka s výberom jednej odpovede Pexeso Priradenie dvojíc pojmov Zaradenie slov do skupín Usporiadanie pojmov alebo viet do správneho poradia Výber viacerých odpovedí Popis obrázku Dvojice Puzzle Hádaj slovo Tajnička Doplň slovaOnLine testovanie Pripravili sme pre vás rozhranie, v ktorom budete môcť ľahko a rýchlo prideľovať testy a dokumenty žiakom a získať okamžite spätnú väzbu o ich riešení. Učiteľ môže priradiť žiakom už hotové testy z databázy alebo vložiť svoje vlastné. Snažili sme sa ovládanie zjednodušiť na maximum, takže prácu v online testovaní zvládne naozaj každý. V tomto videu si môžete prezrieť systém práce v online testovaní a presvedčiť sa o jeho jednoduchosti a rýchlosti.Rozšírená databáza testov Využite našu databázu testov a učebných materiálov, ktorú sme rozšírili o testy Alf pokrývajúce 1. stupeň základnej školy v hlavných predmetoch. Testy vytvorili učiteľky ZŠ v súlade s učebnými osnovami.matematika slovenský jazyk anglický jazyk prvouka prírodoveda vlastiveda

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!