Kategórie

Program ALF BASIC - multilicencia

17509001C

299,00 € s DPH

Predstavujeme Vám program Alf, ktorý si zamilujete na prvý pohľad vy aj vaši žiaci. Ešte nikdy nebola tvorba testových úloh jednoduchšia a ich skúšanie pútavejšie. Otestujte vedomosti žiakov rôznymi druhmi úloh.

Viac detailov

Táto licencia obsahuje ulohy: Vyber jednej odpovede /text, obrazky/ , Pexeso, Zoradenie, Priradenie a Skupiny. Alf je program na tvorbu interaktívnych testov. Vďaka svojej originalite a peknej grafike si ho učitelia aj žiaci zamilujú.Cieľom programu Alf je umožnit vytvárať jednoduchým a rýchlym spôsobom interaktívne úlohy nasledujúcich piatich druhov:- otázka s výberom jednej správnej odpovede - pexeso - priradenie dvojíc pojmov - zaradenie slov do skupín - usporiadanie pojmov alebo viet do správneho poradiaEšte nikdy nebola tvorba testových úloh jednoduchšia a ich skúšanie pútavejšie.Otestujte vedomosti žiakov rôznymi druhmi úloh a urobte aj svoje hodiny interaktívnejšími a zábavnejšími!
Produkt pridaný do porovnávania!