Kategórie

Zväčšiť

TS Artopedia 3 - Galéria svetového maliarstva - Multi

17300040C

152,00 € s DPH

DVD obsahuje viac ako 20 300 farebných obrazov od 2 167 maliarov. Prináša chronológiu slávnych obrazov, obrazy pod drobnohľadom, možnosť automatickej projekcie obrazov. Súčasťou je časová os života a obdobia tvorby jednotlivých autorov.

Viac detailov

Vďaka kapacite DVD-média sa mohlo zaradiť viac ako 20 300 farebných obrazov od 2 167 maliarov, a to vo vysokom rozlíšení. U nás i v zahraničí úplne ojedinelý projekt, zachytáva známe obrazy stredovekých ikon a oltárov, bohatý odkaz talianskej renesancie, obdobia baroka, klasicizmu, romantizmu, a samozrejme, nechýba ani moderné maliarstvo. Program prináša chronológiu slávnych obrazov, obrazy pod drobnohľadom, možnosť automatickej projekcie obrazov. Súčasťou programu je i podrobná časová os so znázornením života a obdobia tvorby jednotlivých autorov. Súčasťou encyklopédie je aj stručný prehľad histórie svetového maliarstva po jednotlivých slohových etapách s hypertextovými odkazmi k príslušným autorom.
Produkt pridaný do porovnávania!