Voľne žijúce zvieratá, tabuľa PVC 140x110cm

Táto závesná tabuľa PVC 140x110cm je využiteľná na hodinách prvouky, prírodovedy, vlastivedy, ale tiež na hodinách prírodopisu. Celá kompozícia je rozdelená do šiestich segmentov – rybník, pole, ľudské obydlie, potok, lúka, les.

Voľne žijúce zvieratá. Cieľom tohto výrobku je oboznámiť žiakov prvého stupňa s názvami zvierat, ktoré žijú vo voľnej prírode, a tiež ich motivovať k spoznávaniu prírody a jej bohatej fauny. Táto závesná tabuľa je využiteľná na hodinách prvouky, prírodovedy, vlastivedy, ale tiež na hodinách prírodopisu. Keďže jej grafické spracovanie je založené na realite, prírodné farby evokujú u žiaka dojem harmónie a súladu človeka s prírodou. Z tohto dôvodu je vhodné jej využitie i na hodinách s ekologickou tematikou a môže byť vyvesená v triede alebo v odbornej učebni natrvalo. Celá kompozícia je rozdelená do šiestich segmentov – rybník, pole, ľudské obydlie, potok, lúka, les – sem sú jednotlivé zvieratá umiestnené do svojho prirodzeného prostredia. Z dôvodu prehľadnosti sú názvy zvierat len rodové s možnosťou doplnenia druhových mien zo strany žiaka.