Výučbové CD - Objavujeme Slovensko - Cvičenia

17700410D

Výučbový program prostredníctvom zaujímavých textov, obrovského množstva fotografií, videí a podrobných máp prirodzeným spôsobom prebúdza v žiakoch záujem o našu krajinu, túžbu spoznávať jej krásy a zároveň rozvíja ich národné cítenie. Sieťová verzia - 1 aktivácia na školskom serveri.

Cvičenia s dynamicky sa meniacimi zadaniami a s priebežným vyhodnocovaním sú členené na 3 typy: 1. výber správnych odpovedí z otázok áno/nie; 2. výber z troch možných odpovedí; 3. priama činnosť žiaka s vkladaním obrázkov, textov, práca s mapou, časovou priamkou.Cvičenia sú rozdelené do dvoch tém s podtémami: Objavujeme dejiny Slovenska (Vládli nám...; Ľudová kultúra; Významné pamiatky) Spoznávame Slovensko (Všeobecne o SR; Povrch, rastlinstvo a živočíšstvo; Podnebie a vodstvo; Premeny krajiny).