Kategórie

Prenosné chemické laboratórium

11400023C

597,30 € s DPH

Prenosné laboratórium k výučbe chémie na ZŠ a SŠ je v cene jedného počítača. Obsahuje brožúru s návodmi na 40 chemických pokusov, praktické nosítka s laboratórnym stojanom a všetky chemikálie potrebné k pokusom.

Viac detailov

Prenosné laboratórium vzniklo na základe spolupráce s odborníkmi z Pedagogickej fakulty UK Praha. Cieľom bolo vyvinúť bezpečnú, prenosnú a kompletnú pomôcku pre demonštráciu chemických pokusov v školách na hodinách chémie. Laboratórium je určené pre elementárnu výučbu chémie na ZŠ a SŠ. Pre zaistenie tejto výučby dokáže úplne nahradiť chemický kabinet. + mobilita a malý rozmer + všetko v jednom + metodika pokusov + bezpečnosť + označenie chemikálii + úspora času + nízke náklady + garancia + likvidácia chemikálií + inovácia Laboratórium obsahuje: • brožúru s návodmi na 40 chemických pokusov od autorov učebníc chémie prof. Beneša a PhDr. Pumpra • praktické nosítka s laboratórnym stojanom a držiakom skúmaviek • chemikálie potrebné k pokusom uvedeným v brožúre označené podľa novej legislatívy Všetky časti súpravy je možné priebežne doobjednávať.
Produkt pridaný do porovnávania!