Kategórie

Extrakčný set s príslušenstvom

10400057A

705,60 € s DPH

Pomocou Extrakčného setu si môžu študenti vyskúšať izoláciu málo rozpustných materiálov. Špeciálna konštrukcia Soxhlet - extractor funguje na princípe rozpúšťania v extrakčnom rozpúšťadle. Materiál pre jednu skupinu študentov.

Viac detailov

Pomocou Extrakčného setu si môžu študenti vyskúšať izoláciu málo rozpustných materiálov. Špeciálna konštrukcia Soxhlet - extractor funguje na princípe rozpúšťania v extrakčnom rozpúšťadle. Čistý roztok sa transportuje do oddeľovacieho prstenca a takto sú málo rozpustné komponenty oddelené a obohatené o roztok. SVS systém je založený výlučne na skrutkových spojoch obsahujúcich skrutkový uzáver, silikónové tesnenie a PTFE manžetu. To všetko zabezpečuje oveľa jednoduchšie ovládanie a zaistí bezpečnosť a odolnosť voči priesaku spojmi medzi jednotlivými časťami. Skladované s výstužou a krytom. Obsahuje: banka 100 ml; Soxhlet separátor; Dimroth chladič 210 mm; extrakčný prstenec 5x; stojan; svorka 2x; tyč stojana 330 mm 2x; svorkový držiak 2x; upevňovací krúžok, trojnožka; držiace svorky; keramická drôtená sieťka; kahan a ohňovzdorná podložka; kadička 100 ml; gumené rúrky. Materiál pre jednu skupinu študentov.
Produkt pridaný do porovnávania!