Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Dráha so vzduchovým vankúšom A, základná súprava

10201397B

819,00 € s DPH

Pozostáva z: 1x Vzduchová dráha, L=2000 mm; 2x Klzák na dráhu, klzné teleso na pohyb na vzduchovom vankúši; materiál: plastová hmota; obojstranne osadená kolíkmi na nasadenie prídavných závaží. J

Viac detailov

Pozostáva z: 1x Vzduchová dráha, L=2000 mm; 2x Klzák na dráhu, klzné teleso na pohyb na vzduchovom vankúši; materiál: plastová hmota; obojstranne osadená kolíkmi na nasadenie prídavných závaží. Jeden 4 mm otvor na hornej strane na upevnenie clony, na čelných stranách po jednom 4 mm otvore na nasunutie vidlice alebo nárazníka, rozmery: L=125 mm, H=60 mm, hmotnosť: 70 g; 4x nárazník, 10 g; 4x prídavná záťaž 50 g, L= 124 mm; 1x štartovací úderník mechanický, hliníkový kváder s napínacou pružinou a pákovým zariadením na fixovanie a uvoľnenie jedného odrážacieho čapu; plynulé nastavenie napnutia pružiny s fixačnou skrutkou umožňuje opakovanie pokusu s konštantnou silou; dva 4 mm kolíky na upevnenie na koncový držiak jazdnej dráhy, rozmery: cca 80x47x20 mm; 1x koncový držiak, pevne montovaný na začiatku jazdnej dráhy; 1x prestaviteľný držiak na plynulé nastavenie pracovnej dĺžky na jazdnej dráhe; 4x vidlica s gumou, 10 g na použitie ako gumenný nárazník, zasúvateľná do koncového držiaka alebo klzáku; 1x gumičky, sada náhradných gumičiek na vidlicu, sada 10 kusov; 2x platňa s kolíkom, 10 g ako protikus k vidlici s gumenou šnúrou; 2x clona L= 100 mm, 10 g.
Produkt pridaný do porovnávania!