Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Kufrík Geológia GA1

ME90024B

966,00 € s DPH

Určený na experimentálnu výučbu k podnieteniu zájmu o geológiu. Viac ako 20 experimentov. Uložené v kufríku z recyklovaného plastu s priehradkami.

Viac detailov

Určený na experimentálnu výučbu k podnieteniu zájmu o geológiu. Viac ako 20 experimentov. Uložené v kufríku z recyklovaného plastu s priehradkami. Nástroje: geologický kompas, kryštálografia, tvorba kryštálov, Mineralógia, rozpoznávnie minerálov: fyzikálne vlastnosti, teplo, plameň, Petrografia, makroskopické pozorovanie magmatických hornín, makroskopické pozorovanie metamorfovaných hornín , makroskopické pozorovanie sedimentárnych hornín, mikroskopické pozorovanie magmatických hornín, mikroskopické pozorovanie metamorfovaných hornín, mikroskopické pozorovanie sedimentárnych hornín, Geo-výskum ornice, Geomorfológia, stereoskopické pozorovanie prírodnej krajiny, Paleontológia, fosílie, Astronómia, Polárka, poloha hviezd, pohyb hviezd, Kartografia, topografická mapa, vývoj topografických profilov, Tektonika, vrásnenie a zlomy . Rozmery kufríku: 700 mm × 450 mm × 180 mm.
Produkt pridaný do porovnávania!