Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Súprava - Základy fyziky

10400004C

677,70 € s DPH

Súprava základy fyziky obsahuje kompletnú zostavu učebného materiálu a jednoduché experimentálne príslušenstvo, s ktorým je ľahké manipulovať a preto je vhodné na študentské, ale aj na učiteľské experimenty v oblasti základov fyziky.

Viac detailov

Súprava základy fyziky obsahuje kompletnú zostavu učebného materiálu a jednoduché experimentálne príslušenstvo, s ktorým je ľahké manipulovať a preto je vhodné na študentské, ale aj na učiteľské experimenty v oblasti základov fyziky. Výhody: všetky ponúkané experimenty je možné ľahko a rýchlo predvádzať. Všetky zložky sú jednoduché, ale praktické a odolné a ponúkajú všestranné využitie. Príslušenstvo je obsahom plastového kufríka, v ktorom sú všetky zložky ľahko zoraditeľné do úložných priestorov. Nie sú potrebné ďalšie úložné zariadenia. Pokusy, ktoré možno prevádzať, pokrývajú základné požiadavky na učebné plány v akejkoľvek krajine. Celková váha je len 7 kg. Rozmery: 54x45x15 cm. 116 rôznych častí na všestranné využitie umožňuje robiť pokusy v nasledujúcich učebných oblastiach: mechanika tuhých telies, mechanika kvapalín, mechanika plynov, premena energií, teplo, zvuk, svetlo, optika, magnetizmus, elektrina.Materiály sú pre prácu jednej skupiny alebo na demonštráciu pokusov.
Produkt pridaný do porovnávania!