ESU Fotovoltaická slnečná súprava

11900023B

1 749,84 € s DPH

1 902,00 € s DPH

Experimentálny set vhodný na výučbu na stredných a vysokých školách. ESU Fotovoltaická slnečná súprava - je experimentála sada, ktorá umožňuje demonštráciu základných experimentov v oblasti fotovoltaiky.

ESU Fotovoltaická slnečná súprava - je experimentála sada pre výučbu v školách. Daná sada umožňuje demonštráciu základných experimentov v oblasti fotovoltaiky. Vďada úhľadnému uloženiu v plastovom boxe, je možné rýchle orientovanie. Experimenty je možné rýchlo pripraviť vďaka ľahkej montáži a demontáži. Sada obsahuje: základnú dosku s rámom pre meracie prístroje, nízkonapäťové žiarovky, solárny modul s nastaviteľným sklonom, dva multimetre a ďalšie časti. S danou sadou možno demonštrovať pokusy ako: meranie intenzity žiarenia rôznych svetelných zdrojov, solárny článok ako zdroj energie, sériové zapojenie solárnych článkov a mnoho ďalších pokusov so solárnymi článkami.