Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Súprava Obnoviteľná energia

11900021B

177,00 € s DPH

Nový prostriedok navrhnutý na pochopenie problematiky vývoja obnoviteľnej a dlhodobo udržateľnej energie. Zaujímavá a bezprostredná skúsenosť s používaním slnečnej, veternej a vodnej energie. Na použitie vnútri i vonku.

Viac detailov

Nový prostriedok navrhnutý na pochopenie problematiky vývoja obnoviteľnej a dlhodobo udržateľnej energie. Zaujímavá a bezprostredná skúsenosť s používaním slnečnej, veternej a vodnej energie. Na použitie vnútri i vonku. Tento veterný, slnečný a vodný predvádzač je v štandardnom rozmere so 4 zameniteľnými monitormi na zobrazenie rozličných výstupov. Ideálny prostriedok na environmentálnu výchovu. Veľkosť: 27 cm x 20 cm, maximálna výška 38 cm. Súprava obsahuje: 1 x veterná turbína rotor - asi 38 cm výška, 1 x vodná turbína s výstupom, 1 x solárny článok, 4 x indikátor a merania (monitor), 1 x Power Meter, 1 x LED osvetlenie displeja, 1 x Alarmtonsummer, 1 x indikátor pohybu(s prevodovkou), experimentálny set možno nastaviť rýchlo a bez použitia náradia
Produkt pridaný do porovnávania!