Magnetická tabuľa– ĽUDSKÉ TELO

KV140105C

Magnetická tabuľa Ľudské telo je výbornou pedagogickou pomôckou pre základné školy, je možné zavesiť ju na stenu a obsahuje drevené ukazovátko. V balení sa nachádza 76 drevených magnetických dielikov puzzle a 4 predlohy v rôznych jazykoch.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Nárt, lopatka, pankreas, trojhlavý sval – aj takéto „veci“ sa nachádzajú v našom tele. Úžasne hravé poznávanie ľudského tela pre zvedavých školákov! Deti skladajú puzzle a učia sa zároveň jednotlivé časti a sústavy ľudského tela. Poskladať môžu TELO, KOSTRU, ORGÁNY a SVALY. Okrem toho sa môžu učiť, ako sa jednotlivé časti, kosti, orgány a svaly povedia v ďalších 11 jazykoch, vrátane angličtiny, nemčiny, francúzštiny a španielštiny + slovenský a český jazyk na vyžiadanie pre českých zákaníkov. Balenie obsahuje: - magnetickú tabuľu s anatómiou ľudského tela - 76 kartónových magnetických dielikov ľudského tela, 4 predlohy v 11 jazykoch, drevené ukazovátko Rozmery tabule sú 26 x 41,5 x 0,5 cm. Je vyrobené zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb Vhodná pre deti od 7 do 12 rokov Hra ideálna na učenie sa o ľudskom tele, rozširovanie slovnej zásoby v cudzích jazykoch, ktorá sa dá zavesiť na stenu a je to taktiež skvelá pedagogická pomôcka do školy v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú.