Kategórie

TOP PRODUKTY

Mini telocvičňa FunFit

KV1800001D

690,00 € s DPH

Mini telocvičňa v triede! Multifunkčné zábavné cvičebné náčinie ideálne pre materské školy, detské kútiky a pod. Sklápací systém pre úsporu priestoru - ramená sa sklopia k hlavnej tyči, čím zostava zaberá len minimum priestoru.

Viac detailov

Multifunkčné zábavné cvičebné náčinie ideálne pre materské školy, detské kútiky a pod. Určené pre pevné panelové stropy, nie pre sadrokartón, s výškou stropu do 3,50 m. Ukotvenie je v strope a v podlahe nabíjacími príchytkami – (hmoždinkami). Potrebné 3 ks hore, 3 ks dole. Potrebný priestor je min. 170 x 170 cm, ramená dlhé 80 cm. Nosnosť: 45 kg na každom ramene. Sklápací systém pre úsporu priestoru - ramená sa sklopia k hlavnej tyči, čím zostava zaberá len minimum priestoru. Z bezpečnostných dôvodov používajte iba dve protiľahlé ramená (aby pri hojdaní nedochádzalo k stretu detí). Možnosť zavesenia širokej škály ďalších atraktívnych prvkov GabiGym. Farebné prevedenie: oranžová s kombináciou žltej (práškové lakovanie) – do vypredania zásob, potom v červenej farbe so žltými časťami. Súčasťou zostavy sú 4 cvičebné prvky: 1x visutá hrazda hliníková, 1x gymnastické kruhy drevené, 1x povrazový rebrík hliníkový, 1x lano s uzlami a plastovým diskomObsahuje karabíny pre zavesenie. Výška kruhov a hrazdy je upraviteľná vďaka skracovacím sponám.Pod ramenami konštrukcie je nutné celú dopadovú plochu rozmeru min. 560 x 560 cm pokryť povrchom tlmiacim dopad z výšky pádu 210 cm (napr. žinenka). Táto verzia spĺňa požiadavky STN EN 1176 - pre verejné priestory; na požiadanie pošleme certifikáty Súčasťou zásielky je návod na použitie a návod na montáž s detailným popisom postupných krokov na zostavenie. Montáž nezaisťujeme. Verziu pre verejné priestory dodávame na objednávku; doba dodania 3 - 4 týždne. V objednávke je nutné uviesť Vašu výšku stropu!
Produkt pridaný do porovnávania!