Unimat MetalLine Technics - vzdelávacia sada v plastovom boxe

27080005PA

plnokovová školská sada na obrábanie dreva obsahujúca príslušenstvo pre pohodlnejšie prenášanie a skladovanie

Obsahuje robustné a kovové časti vyrobené za účelom trvácnosti, stability a presnosti. 100% kompatibilita s UNIMAT sadami. Plnokovová stavebnica umožňujúca postaviť 8 rôznych variantov zariadení ponúka vyššiu presnosť, pevnosť a rýchlosť. Poskytuje kompatibilitu s krokovými motormi, čo zaručuje jednoduché prestavanie na CNC stroj.ideálna pre technické kurzy v školách je táto sada ideálna. Umožňuje poskladať 8 variantov zariadení na obrábanie dreva, plastu a mäkkých materiálov: - pílku, - sústruh, - obrusovačku, - ručnú pílku a ručnú obrusovačku, - prítlakovú vŕtačku, - horizontálne a vertikálne frézovanie.