Kategórie

FunFit - Home Mini telocvičňa pre domácnosti

KV1800002D

370,00 € s DPH

Mini telocvičňa doma! Multifunkčné zábavné cvičebné náčinie do detskej izbičky. Pre pevné panelové stropy, nie pre sadrokartón. Kovová konštrukcia je „roztiahnutá“ medzi stropom a podlahou bez nutnosti zásahu do stropu či podlahy. Sklápací systém pre ús

Viac detailov

Pre Váš pocit väčšej bezpečnosti je možnosť ukotvenia v strope tromi nabíjacími príchytkami (hmoždinkami). Nosnosť: 45 kg na každom ramene, deti môžu cvičiť na všetkých štyroch ramenách zároveň. Sklápací systém pre úsporu priestoru - ramená sa sklopia k hlavnej tyči, čím zostava zaberá len minimum priestoru, keď sa nepoužíva. Možnosť zavesenia širokej škály ďalších atraktívnych prvkov ako sú napr. hrazda, hojdačka drevená, hojdačka trojúholníková, obruč závesná kovová atď. Súčasťou zostavy sú: visutá hrazda hliníková, gymnastické kruhy drevené, povrazový rebrík hliníkový, lano s uzlami a plastovým diskom. Obsahuje karabíny pre zavesenie. Výška kruhov a hrazdy je upraviteľná vďaka skracovacím sponám. Teraz v ponuke celá zostava vo farbe fialovej alebo oranžovej vrátane štyroch cvičebných prvkov (dopredaj zásob). Potom bude v ponuke holá kovová zostava vo farbe červenej bez cvičebných prvkov - tie si vyberiete sami z našej ponuky závesných prvkov. Požadovanú farbu prosím uveďte v objednávke do poznámky.Parametre a ďalšie informácie: Pre miestnosti s výškou stropu od 2,30 do2,85 m (u vyššieho stropu vám vyrobíme konštrukciu pre vašu výšku stropu). Potrebný priestor - 130 x 130 cm, ramená dlhé 60 cm. Odporúčame umiestniť pod prvky žinenku, príp. molitanové ležadlo. Povrchová úprava - práškové lakovanie (komaxit). Súčasťou zásielky je návod na použitie a návod na montáž s detailným popisom postupných krokov na zostavenie.
Produkt pridaný do porovnávania!