Kategórie

Pomenuj a priraď (drevené)

16200071D

18,00 € s DPH

Jednoduchá logická hra, pri ktorej deti vyhľadávajú zhodné alebo logicky súvisiace obrázky a ukladajú ich formou lotta na laminované karty alebo k sebe navzájom v mnohých kombináciach.

Viac detailov

Jednoduchá logická hra, pri ktorej deti vyhľadávajú zhodné alebo logicky súvisiace obrázky a ukladajú ich formou lotta na laminované karty alebo k sebe navzájom v mnohých kombináciach. Popis hry: Základ pomôcky tvoria 2 obojstranné hracie karty a 24 drevených obrázkov. Každá karta na jednej strane zobrazuje 6 predmetov (napr. pomaranč, trúbka a pod.) a na druhej 6 skupín predmetov, ktoré logicky súvisia s jednotlivými predmetmi prvej strany (napr. ovocie, hudobné nástroje a pod.). Cieľom hry je vyhľadávanie rôznych kombinácií zhody ( pomaranč-pomaranč, pomaranč-ovocie , ovocie-pomaranč, ovocie-ovocie).Obsah: 2ks obojstranne laminovaných hracích plánov 19 x 13 cm 24ks drevených ilustrovaných obrázkov s rozmerom 6,5 x 6,5 cm Drevená krabica s rozmerom 20 x 14 x 5cm
Produkt pridaný do porovnávania!