Kategórie

LOGICO Primo - Nakupovanie je zábava

20400120D

8,90 € s DPH

Učebný systém LOGICO sa skladá z plastového rámika s farebnými gombíkmi a tematicky ladených súborov 16 kariet, ktoré sa môžu obmieňať podľa vlastného výberu. Cieľ: podpora vizuálnej pamäte s dôrazom na rozlišovanie detailov a priestorovej orientácie. Ú

Viac detailov

Cieľ: podpora vizuálnej pamäte s dôrazom na rozlišovanie detailov a priestorovej orientácie Úlohy rozvíjajúce zručnosti: Rozvoj matematickej gramotnosti - Rozlišovanie geometrických tvarov - Poznávanie farieb - Tvorenie kompozičných celkov podľa predlohy - Určovanie polohy a priestoru - Porovnávanie podobnosti a rozdielov predmetov - Triedenie predmetov do skupín podľa logických súvislostí - Tvorenie postupnosti deja pri opise ľudskej činnosti - Rozvoj tvorivého myslenia - Podpora predčitateľskej a pisateľskej gramotnosti - Rozširovanie si špecifických matematických schopností Vhodné pre deti od 5 rokov. Vhodný rámik: 20400101E Rámik LOGICO Primo.
Produkt pridaný do porovnávania!