Kategórie

TOP PRODUKTY

AVerVision F55

93100016D

708,00 € s DPH

Interaktívny vizualizér AverVision F55 vám umožní živý streaming v rozlíšení Full HD a až 128násobný zoom v kombinácii s 8x optickým zväčšením.

Viac detailov

Interaktívny vizualizér AverVision F55 vám umožní živý streaming v rozlíšení Full HD a až 128násobný zoom v kombinácii s 8x optickým zväčšením. Ľahko s ním premeníte diskusiu alebo prezentáciu v interaktívnej lekciu, ktorá vám zabezpečí efektívnejší proces vzdelávania. To všetko s rýchlosťou tridsiatich snímok za sekundu pre maximálne plynulé prezentácie. 5-megapixlový snímač zobrazí živý a vysoko realistický obraz – bez ohľadu na to, či budete práve ukazovať stránky z učebnice alebo krídla motýľa. Pridajte k tomu možnosť zachytenia plochy až do veľkosti A4, Ľahko použiteľný ovládací panel a fantastický A + Interactive Software. Dostanete univerzálne použiteľné zariadenie, ktoré sa bude hodiť do školského prostredia aj pre firemné prezentácie.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!