Kategórie

TOP PRODUKTY

Interaktívna jednotka PIWB-F35 ST

91300002

282,00 € s DPH

Prenosná interaktívna jednotka ovládaná perom - model Short-throw pre použitie s projektormi s krátkou projekčnou vzdialenosťou.

Viac detailov

Pomocou tohoto malého zariadenia dokážete vytvoriť z obrazu, ktorý premietate cez Váš projektor (nie je súčasťou interaktívnej jednotky), interaktívnu dotykovú plochu s podporou multitouch (až 64 samostatných dotykov). Súčasťou balenia je okrem interaktívneho modulu s USB káblom pre jeho pripojenie k PC interaktívne pero (1ks) so zabudovanou batériou, ktorú môžete nabíjať prostredníctvom priloženého USB kábla, inštalačné CD a 2ks špeciálnych samolepiacich podložiek "MagicVelcro". Interaktívne pero má zabudované laserové ukazovadlo. Interaktívna jednotka PIWB-F35 sa kalibruje automaticky a obsahuje špeciálny pamäťový chip pre ukladanie predchádzajúcich kalibrácií, takže po pripojení k PC a projektoru, ktoré už raz boli k PIWB-F35 pripojené a nakalibrované, nie je potrebná nová kalibrácia.*Model PIWB-F35 ST je určený pre projektory s krátkou projekčnou vzdialenosťou a jeho umiestnenie od projekčnej plochy má byť nasledovné: - 80" uhlopriečka @ 105cm - 100" uhlopriečka @ 140cm - 120" uhlopriečka @ 178cm - 150" uhlopriečka @ 195cm*podmienkou je, že projektor a interaktívny modul musia byť umiestnené na rovnakom mieste a obraz musí byť bez zmeny veľkosti a mierky

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!