Kategórie

TOP PRODUKTY

Magic box S3

KV030001D

3 510,00 € s DPH

• Originálny „priateľ“ na učenie sa hrou • Deti pracujú v prirodzených polohách (ľah, drep, sed na zemi) • Systém „zapni a hraj“ – stačí elektrická zásuvka

Viac detailov

Originálny „priateľ“ na učenie sa hrou Deti pracujú v prirodzených polohách (ľah, drep, sed na zemi) Systém „zapni a hraj“ – stačí elektrická zásuvka . Obsahuje zabudovaný výkonný multimediálny počítač s OS Windows 8. Interaktívny projektor so svetelným výkonom 3100 ANSI, rozlíšeniím WXGA ( 1280x800 ) a zabudovaným reproduktorom. Dve interaktívne perá (Master/Slave) ponúkajú plné ovládanie. Bezdrôtová klávesnica a externá DVD mechanika sú súčasťou balenia. Nechýba samozrejme ani pripojenie na internet pomocu WiFi a možnosť pripojenia USB flash. Ochranný prepravný obal a špeciálna projekčná plocha s rozmermi 200x125cm sú taktiež súčasťou balenia. Mobilný výrobok – využiteľnosť vo viacerých triedach. . Farebné prevedenie bielo-červené alebo možnosť dokúpenia farebnej variácie (vodník, včielka, Ferrari ...) Váha: 28 kg. Záruka 2 roky
Produkt pridaný do porovnávania!