Kategórie

Preparáty - Zoológia - Bezstavovce a hmyz

13000080A

39,00 € s DPH

Jednobunkové organizmy (Améba alebo iné), paramecium w.m., hydra w.m., hydra spermary, c.s., hydra ovary, c.s., turbellaria, vstreknutá črevná tuba, w.m., ascaris mužského rodu, c.s., ascaris ženského rodu, c.s. atď.

Viac detailov

Jednobunkové organizmy (Améba alebo iné), paramecium w.m., hydra w.m., hydra spermary, c.s., hydra ovary, c.s., turbellaria, vstreknutá črevná tuba, w.m., ascaris mužského rodu, c.s., ascaris ženského rodu, c.s., delenie buniek konské ascaris vajíčka, žiabre lastúry, c.s., dafnia w.m., komár ženského rodu, w.m., komár ženského rodu, časti úst, w.m., komár mužského rodu, časti úst, w.m., motýľ, časti úst, w.m., včela medonosná, w.m., testis Kobylka sťahovavá, sec., zložené oko hmyzu, sec., mucha domáca, w.m. drosophila (ovocná muška), w.m. vŕtacia noha hmyzu, w.m., chodiaca noha hmyzu, w.m., plávacia noha hmyzu, w.m., skákacia noha hmyzu, w.m., peľová noha hmyzu, w.m., PS w.m. = celý preparát.
Produkt pridaný do porovnávania!