Kategórie

Mikroskopické preparáty - Súbor genetických snímok

12000319C

240,00 € s DPH

Genetické snímky - latinsky/anglicky . 25 ks.

Viac detailov

Genetické snímky - latinsky/anglicky . 25 ks. 1 (d). Allium, koreňové špičky, l.s. zobrazujúce všetky fázy mitózy 2 (e). Eschscholtzia, stigma, w.m. ukazuje prenikavý Peľ 3 (e). Lilium, mikrosporové materské bunky, First Division, leptotene na zygotene 4 (e). Lilium, prvej divízie, diakinetickej na telophase 5 (f). Lilium druhej divízie, interkinesis na javisku tetrády 6 (f). Polytrichum, mach, archegonium, w.m. 7 (f). Polytrichum, mach, archegonium, l.s. 8 (e). Spirogyra scalariform konjugácia ukazuje nasledujúci zygoty konjugácia 9 (d). Morský ježko, vývoj vajec, w.m. takmer vo všetkých fázach až Pluteus 10 (f). Obrie chromozómy a slinné žľazy pakomárov Chironomus, squash príprava zafarbené na chromomeres 11 (f). Obrie chromozómy, § 12 (e). Ascaris, hnojenie vajec, T.S. 13 (f). Ascaris, samec a samica pronuclei, T.S. 14 (f). Ascaris, meióza a čoskoro štiepenie, T.S. 15 (e). Semenník rakov, T.S. ukazuje meiózy16 (d). Semenník myší, T.S. ukazuje spermatogenézy 17 (d). Vaječník králika, l.s. ukazujúci folikulov v rôznych fázach 18 (f). Embryológie rýb, l.s. embryá zvierat ukazuje mitózy 19 (h). Chromozómy, človek, žena, kultúry z periférnej krvi 20 (i). Chromozómy, človek, samec, kultúry periférnej krvi 21 (f). Drosophila genetika, dospelých wild type, w.m. 22 (f). Drosophila genetika, "Barr oko" mutant w.m. 23 (f). Drosophila genetika, "hnedé oko" mutant w.m. 24 (f). Drosophila genetika, "zakrpatené krídlo" mutant, wm 25 (f). Drosophila genetika, "biele oko" mutant w.m.
Produkt pridaný do porovnávania!