Kategórie

Probl. úlohy - Na nákupe

16200062C

36,50 € s DPH

Vynikajúca pomôcka na riešenie mnohých modelových slovných úloh v 1.ročníku na matematike. Poznávanie hodnoty peňazí a ich praktické využitie v živote.

Viac detailov

Vynikajúca pomôcka na riešenie mnohých modelových slovných úloh v 1.ročníku na matematike. Poznávanie hodnoty peňazí a ich praktické využitie v živote. Jej využívanie je jednou z foriem práce na vyučovacej hodine a tiež rýchly a účinný prostriedok pri každodennom utvrdzovaní učiva. 86 obrázkov: hračky, školské potreby, cenovky a peniaze. Precvičujete: - poznávanie hodnoty peňazí a ich praktické využitie v živote - komunikácia v obchode - sčítanie a odčítanie v obore do 20 - porovnávanie a rozklad čísel - riešenie slovných úloh, tvorenie reťazových príkladov - riešenie problémových úloh, riešenie rovníc a nerovníc a i.Obsah: 56ks magnetické obrázky / 9 x 9cm / pevný kartón 2mm 24ks magnetické obrázky / 9 x 4,5cm / pevný kartón 2mm 6ks magnetické obrázky / 18 x 9cm / pevný kartón 2mm Kartónová krabica.
Produkt pridaný do porovnávania!