Číselná tabuľa do 100

Číselná tabuľa s vyznačenou číselnou sieťou od 1 do 100. Dodávané plné a prázdne krúžky umožňujú variabilným spôsobom pracovať so sústavou čísel. Prázdne krúžky slúžia na zvýraznenie čísel - napr. deliteľné tromi, prvočísla, párne, nepárne.

Číselná tabuľa s vyznačenou číselnou sieťou od 1 do 100. Dodávané plné a prázdne krúžky umožňujú variabilným spôsobom pracovať so sústavou čísel. Prázdne krúžky slúžia na zvýraznenie čísel - napr. deliteľné tromi, prvočísla, párne, nepárne a pod. Plné krúžky umožňujú čísla skryť. Ich kombináciou je možné demonštrovať matematické postupnosti, princípy, vzťahy a riešiť rôzne príklady. Obsah: Keramická tabuľa v hliníkovom ráme (oblé rohy) o rozmere 60 x 60cm s možnosťou zavesenia na veľkú tabuľu alebo stojan. 20ks - obojstranné magnetické krúžky - plné, 20ks - obojstranné magnetické krúžky - prázdne.