Kategórie

Magnetická číselná os s magnetmi

10300122B

97,70 € s DPH

Široká a prehľadná magnetická číselná os, ktorá po pripevnení na stenu, ponúka možnosť vizuálne stvárňovať aritmetické príklady a výpočty za pomoci magnetických šípok a krúžkov. Dieťa priamo sleduje výpočet a riešenie príkladu.

Viac detailov

Široká a prehľadná magnetická číselná os, ktorá po pripevnení na stenu, ponúka možnosť vizuálne stvárňovať aritmetické príklady a výpočty za pomoci magnetických šípok a krúžkov. Dieťa priamo sleduje výpočet a riešenie príkladu. Šípky s číslami sú vytlačené obojstranne na magnetickej páske. Červené šípky s číslami z jednej strany sú určené na odpočítanie a čierne šípky s číslami z opačnej strany na sčítanie. Na priame popisovanie číselného pásu využite stierateľnú fixku.Obsah dodávky : - 1 magnetická číselná os / dĺžka 3 m - 39 magnetických obojstranných šípok s číslami - 38 magnetov (30ks priemer 2 cm, 8ks priemer 3 cm) - opatrená otvormi na zavesenie - skrutky sú súčasťou balenia.
Produkt pridaný do porovnávania!