Dynamická geometria - multi

Program pre žiakov ZŠ, SŠ i pre ďalších záujemcov o matematiku a geometriu. Konštrukcie na obrazovke sú dynamické - to znamená, že možno premiestniť nejaký bod a celá konštrukcia sa automaticky prekreslí tak, aby rešpektovala prevedenú zmenu.

Program pre žiakov ZŠ, SŠ i pre ďalších záujemcov o matematiku a geometriu. Konštrukcie na obrazovke sú dynamické - to znamená, že možno premiestniť nejaký bod (napr. vrchol trojuholníka) a celá konštrukcia (napr. kružnica vpísaná tomuto trojuholníku) sa automaticky prekreslí tak, aby rešpektovala prevedenú zmenu. Výsledkom bude opät kružnica vpísaná pozmenenému trojuholníku. Súčasťou programu je i podrobný ozvučený návod vo forme videosekvencií. Kvalitný domáci program, ocenený niekoľkými cenami v odborných časopisoch, je dobrou alternatívou k podstatne drahším dovážaným produktom. Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8/10 32 i 64bit.