Kategórie

ŽES Súprava - Váhy a rovnováha

10400023A

1 116,00 € s DPH

Žiaci sa oboznámia s kladkovou rovnováhou, pružinovými závesnými váhami, rýchlymi váhami a číselnými váhami v ich najjednoduchšom dizajne. Môžu sa naučiť ako narábať s váhami a ako prepočítavať jednotky.

Viac detailov

Žiaci sa oboznámia s kladkovou rovnováhou, pružinovými závesnými váhami, rýchlymi váhami a číselnými váhami v ich najjednoduchšom dizajne. Môžu sa naučiť ako narábať s váhami a ako prepočítavať jednotky. Historické a fyzikálne aspekty váh sú taktiež brané do úvahy. Dôležité učebné ciele: pochopiť princíp hojdačky a využitia jej častí na porozumenie prechodu od horizontálnej k vertikálnej opore od hojdačky k váham, skonštruovať kladkovú rovnováhu a vyrovnať ju pomocou vyrovnávacieho jazdca, používať rovnováhu a váhy na stanovenie, ktoré objekty sú ťažšie, ľahšie alebo majú rovnakú váhu, zoznámiť sa so systémom merania, rozoznať výhody jednotného systému meracích jednotiek. Rozmery: 54x45x15 cm. Obsahuje materiál pre 15 pracovných skupín.
Produkt pridaný do porovnávania!