Kategórie

ŽES Jadrová fyzika - základy

10201948B

211,60 € s DPH

Slúži na pokusy: Merania na prázdno; Spoznávame rádioaktívne látky (prírodné rádioaktívne látky); Alfa žiarenie - skúmanie žiarenia alfa; Dosah alfa žiarenia vo vzduchu; Absorpcia alfa žiarenia; Beta žiarenia atď.

Viac detailov

Slúži na pokusy: Merania na prázdno; Spoznávame rádioaktívne látky (prírodné rádioaktívne látky); Alfa žiarenie - skúmanie žiarenia alfa; Dosah alfa žiarenia vo vzduchu; Absorpcia alfa žiarenia; Beta žiarenia; Správanie sa beta žiarenia v magnetickom poli; Dosah beta žiarenia vo vzduchu; Absorpcia beta žiarenia; Meranie hrúbky vrstvy priehľadného obalu; Radiačné zaťaženie zo silného beta žiarenia; Zostatkové žiarenie zo žiarenia beta; Gama žiarenie - všeobecné upozornenia; Dosah gama žiarenia vo vzduchu – zákon štvorca vzdialenosti; Gama žiarenie sa nevychyľuje v magnetickom poli; Gamadozimetria; Absorpcia žiarenia gama; Hladina nasýtenia. Súprava obsahuje: Chlorid draselný, 250 g; Kolumbit; Absorpčné platne, sada; Upínač absorpčných platní; L držiak pre preparáty, magnetický; Skúmavka s delením; Kalibrovacie závažie, sypké 250 g; Odchyľujúci nadstavec pre preparáty; Malé kruhové magnety, pár; Dóza s nasadzovacím vekom, 80 ml, PP, 50 x 50 x 40 mm; Laboratórny nôž; Dvojité kliešte; Plastová vložka Jadrová fyzika;Úložný box II malý, s krytom.
Produkt pridaný do porovnávania!