Kategórie

ESU Kufrík Optika - Akustika

MT03680C

974,40 € s DPH

Pokusy: Optika: zákony odrazu, zákony lomu svetla, medzný uhol, úplný odraz, šošovky, ohnisková vzdialenosť, zbiehavosť, pravidlá spájania šošoviek Akustika: vznik a intenzita zvuku, zafarbenie tónu, hladina zvuku, šírenie zvuku atď.

Viac detailov

Pokusy: Optika: zákony odrazu, zákony lomu svetla, medzný uhol, úplný odraz, šošovky, ohnisková vzdialenosť, zbiehavosť, pravidlá spájania šošoviek Akustika: vznik a intenzita zvuku, zafarbenie tónu, hladina zvuku, šírenie zvuku, pokusné určovanie rýchlosti zvuku . Zloženie: zdroj svetla 12V/21 W, zdroj svetla s kondenzorom, ploché zrkadlo, optický disk, 6 vodičov, polkruhové šošovky, sada 3 šošoviek, kotúč - podstavec na šošovky, pravítko so stupnicou, dve šošovky s drážkou, "LT" diapozitív, tienidlo s držiakom, 3 konektory BNC, reproduktor, vypínač, sonometer, zvuková komora, mikrofón. Dodáva sa s návodom na používanie. Nevyhnutné príslušenstvo: stabilizovaný zdroj 6V - 12V, G.B.F generátor funkcií 4 MHz (nízkofrekvenčný generátor), analógový osciloskop 10 MHz.
Produkt pridaný do porovnávania!