Delenie a miešanie farieb, tabuľa PVC 160x120cm

Závesná tabuľa PVC 160x120cm „Delenie a miešanie farieb“ je originálnou pomôckou na hodinách výtvarnej výchovy. Keďže nás farby ovplyvňujú a obklopujú v každodennom živote, môže výrobok slúžiť ako súčasť interiéru triedy alebo školy natrvalo.

Dostupnosť: Predaj tohto produktu skončil!

Závesná tabuľa „Delenie a miešanie farieb“ je originálnou pomôckou na hodinách výtvarnej výchovy. Keďže nás farby ovplyvňujú a obklopujú v každodennom živote, môže výrobok slúžiť ako súčasť interiéru triedy alebo školy natrvalo. Žiakov na prvý pohľad upúta výrazný farebný kruh umiestnený v strede výrobku. Farebný kruh pozostáva z dvanástich farieb, ktoré sú rozdelené na primárne, sekundárne a terciárne. Text okolo farebného kruhu charakterizuje jednotlivé typy farieb, ich vlastnosti a možnosti použitia. Výtvarná problematika je navyše rozšírená o charakteristiku chromatických, achromatických, lomených, teplých a studených farieb. V spodnej časti výrobku sa žiaci zoznámia s farbami z iného uhla pohľadu – z významovej a emocionálnej stránky.