Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU GON bez magnetickej tabule - Geometrická optika názorne

10121-0401

223,78 € s DPH

Súprava bola navrhnutá pre jednoduché a jasné predvedenie základných princípov geometrickej optiky. Obsahuje 14 ks plochých optických modelov ( 8 rôznych šošoviek, 3 typy zrkadiel, planparalelnú platničku, pravouhlý hranol, optické vlákno) a 6 ks pracovných výkresov. Všetky prvky sú magnetické. Pri využití 5-lúčového lasera ( nie je súčasťou súpravy, kupuje sa samostatne) je možné pozorovať správanie sa svetelných lúčov prechádzajúcich aj viacerými optickými prvkami. Umožňuje to demonštrovať funkciu základných optických prístrojov (ďalekohľad Galileiho, Keplerov, model oka, korekcie očných vád, fotoaparát a pod.). Vhodný 5-lúčový laser si môžete vybrať z ponuky.

Viac detailov

Súprava bola navrhnutá pre jednoduché a jasné predvedenie základných princípov geometrickej optiky. Obsahuje 14 ks plochých optických modelov ( 8 rôznych šošoviek, 3 typy zrkadiel, planparalelnú platničku, pravouhlý hranol, optické vlákno) a 8 ks pracovných výkresov. Všetky prvky sú magnetické. Pri využití 5-lúčového lasera ( nie je súčasťou súpravy, kupuje sa samostatne) je možné pozorovať správanie sa svetelných lúčov prechádzajúcich aj viacerými optickými prvkami. Umožňuje to demonštrovať funkciu základných optických prístrojov (ďalekohľad Galileiho, Keplerov, model oka, korekcie očných vád, fotoaparát a pod.). Vhodný 5-lúčový laser si môžete vybrať z ponuky.
Produkt pridaný do porovnávania!