Kategórie

TOP PRODUKTY

LaserCom 2 - Laserová komunikačná súprava

10121-1001

610,00 € s DPH

Súprava LaserCom 2 je určená na demonštráciu analógového prenosu obrazu a zvuku laserovým lúčom. Je ideálny prostriedok na pochopenie základných princípov optickej komunikácie. Umožňuje súčasný prenos obrazu aj zvuku. Obsahuje: laserový vysielač s moduláciou , prijímač, mikrofón, reproduktor, justovateľný držiak pre vysielač, 2 ks napájacích zdrojov, manuál. Pri prenose obrazu laserovým lúčom je možné pripojiť k laserovému vysielaču ľubovoľný zdroj videosignálu (napr. CCD kamera, videokamera, DVD prehrávač ) a k prijímaču je potrebné pripojiť televízor alebo monitor - nie je súčasťou súpravy.

Viac detailov

Súprava LaserCom 2 je určená na demonštráciu analógového prenosu obrazu a zvuku laserovým lúčom. Je ideálny prostriedok na pochopenie základných princípov optickej komunikácie. Umožňuje súčasný prenos obrazu aj zvuku. Obsahuje: laserový vysielač s moduláciou , prijímač, mikrofón, reproduktor, justovateľný držiak pre vysielač, 2 ks napájacích zdrojov, manuál. Pri prenose obrazu laserovým lúčom je možné pripojiť k laserovému vysielaču ľubovoľný zdroj videosignálu (napr. CCD kamera, videokamera, DVD prehrávač ) a k prijímaču je potrebné pripojiť televízor alebo monitor - nie je súčasťou súpravy. Špecifikácia: Vysielač MLDD3.0 - výkon Pmax<1mW, 635 nm, trieda lasera 2, rozmery (DxŠxV): 150 x 100 x 60 mm, napájanie: 12VDC / 500mA, LF - audio / frekvencia: 3,5 JACK / 100Hz-10kHz, HF - video / frekvencia: BNC / <20MHz (PAL,NTSC), MIC: 3,5mm Jack / 100Hz-10kHz, prijímač rozmery bez statívu (priemer x dĺžka): 52 x 87 mm, napájanie: 12VDC / 500mA, LF-audio / impedancia: červený CINCH / 8 ohm, HF-video / impedancia: žltý CINCH / 75 Ohm, 1Vpp
Produkt pridaný do porovnávania!