Kategórie

TOP PRODUKTY

Laser line box LB1/635, červený, so zdrojom

10121-0502

108,00 € s DPH

Laser Line Box LB1/635 je jednolúčový zdroj červeného svetla. Jednosmerné roztiahnutie lúča cylindrickou šošovkou umožnilo získať čiarový zdroj svetla dobre viditeľný na tabuli. Spojením viacerých laserov pomocou priloženého prepojovacieho DC kábla si môžete vytvoriť viaclúčový zdroj. Súčasťou dodávky je púzdro na batérie, prepojovací DC kábel a napájací zdroj.

Viac detailov

Laser Line Box LB1/635 je jednolúčový zdroj červeného svetla. Jednosmerné roztiahnutie lúča cylindrickou šošovkou umožnilo získať čiarový zdroj svetla dobre viditeľný na tabuli. Spojením viacerých laserov pomocou priloženého prepojovacieho DC kábla si môžete vytvoriť viaclúčový zdroj. Súčasťou dodávky je púzdro na batérie (2x 1,5 V batérie veľkosti AA), prepojovací DC kábel a napájací zdroj. Špecifikácie: typ lasera - dióda, vlnová dĺžka - 635nm, výstupný výkon / trieda lasera - Pmax < 1mW / II, rozmery - 80 x 25 x 20 mm, Napájanie - 3V DC / 50 mA
Produkt pridaný do porovnávania!