Kategórie

TOP PRODUKTY

DUO didactický laser GR-DL1 - červený/zelený, so zdrojom

10121-0922

378,00 € s DPH

DUO didaktický laser GR-DL1 je určený na využitie pri základných experimentoch v optike. Má v sebe zabudované dva laserové moduly rozdielnych vlnových dĺžok 532 a 635 nm. Voľbu medzi modulmi umožňuje prepínač. Montážny otvor M6 zo spodnej strany a priložená nožička uľahčujú uchytenie lasera do držiaka na optickej lavici. Skrutky na čelnej strane umožňujú nastavenie stopy lasera do optickej osi. Laser sa zapína pomocou klúčika. Napájací zdroj je v cene.

Viac detailov

DUO didaktický laser GR-DL1 je určený na využitie pri základných experimentoch v optike. Má v sebe zabudované dva laserové moduly rozdielnych vlnových dĺžok 532 a 635 nm. Voľbu medzi modulmi umožňuje prepínač. Montážny otvor M6 zo spodnej strany a priložená nožička uľahčujú uchytenie lasera do držiaka na optickej lavici. Skrutky na čelnej strane umožňujú nastavenie stopy lasera do optickej osi. Laser sa zapína pomocou klúčika. Napájací zdroj je v cene. Špecifikácie: typ lasera - YVO4/dióda, vlnová dĺžka - 532/635 nm, výkon P max. - 1 mW, mechanické rozmery - 158 x 60 x 30 mm, napájanie - 3V DC/ 300 mA
Produkt pridaný do porovnávania!