Kategórie

TOP PRODUKTY

DUO 5-lúčový laser LG5/635, 520/LED - elektronik, biela LED, so zdrojom

10121-0342/LED

384,00 € s DPH

DUO LG5/635,520 laser je zdrojom 5-tich paralelných lúčov. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. Na zvýraznenie optickej osi je pre stredný lúč použitý zelený laser, ostatné lúče sú červené. Nepotrebuje clonku na zakrývanie lúčov. Pomocou tlačidla sa prepína do predvolených módov: všetky lúče (1,2,3,4,5) svietia, tri lúče (1,3,5) svietia, tri lúče (2,3,4) svietia, jeden lúč (3) svieti. Integrovaná LED slúži ako zdroj bieleho svetla pre demonštráciu rozkladu svetla. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Napájací zdroj je v cene.

Viac detailov

DUO LG5/635,520 laser je zdrojom 5-tich paralelných lúčov. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. Na zvýraznenie optickej osi je pre stredný lúč použitý zelený laser, ostatné lúče sú červené. Nepotrebuje clonku na zakrývanie lúčov. Pomocou tlačidla sa prepína do predvolených módov: všetky lúče (1,2,3,4,5) svietia, tri lúče (1,3,5) svietia, tri lúče (2,3,4) svietia, jeden lúč (3) svieti. Integrovaná LED slúži ako zdroj bieleho svetla pre demonštráciu rozkladu svetla. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Napájací zdroj je v cene. Špecifikácia: Typ laseru - dióda, vlnová dĺžka - 635/520 nm, výstupný výkon/trieda lasera - Pmax < 1mW / II, vzdialenosť lúčov - 18 mm, rozmery - 112 x 62 x 32 mm, napájanie - 3V DC / 300 mA

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!