Kategórie

TOP PRODUKTY

ŽES Geometrická optika 2 - žiacka súprava so zdrojom bieleho svetla

10121-0423

374,40 € s DPH

Vynikajúca súprava pre praktické cvičenia študentov a žiakov. Skladá sa z 13 ks optických modelov, 3-lúčového laserového zdroja svetla, zdroja bieleho svetla integrovaného do 3-lúčového lasera a ôsmich pracovných listov. Súprava hravou formou umožňuje pochopenie základných princípov geometrickej optiky - zákon odrazu a lomu, prechod svetla cez optické prostredie. Pomocou zalaminovaných pracovných listov žiaci môžu zostaviť jednoduché optické prístroje. Pracovný list - ľudské oko - vysvetľuje potrebu nosiť okuliare. Pomocou zdroja bieleho svetla vie vyučujúci demonštrovať rozklad svetla po prechode hranolom, ako vzniká dúha. Všetky prvky súpravy sú nemagnetické. K súprave je priložený manuál. Počet experimentov nie je nijako limitovaný.

Viac detailov

Rozšírená základná sada o zdroj bieleho svetla, optický hranol a pracovný výkres na demonštráciu rozkladu svetla. Vynikajúca súprava pre praktické cvičenia študentov a žiakov. Skladá sa z 13 ks optických modelov, 3-lúčového laserového zdroja svetla, zdroja bieleho svetla integrovaného do 3-lúčového lasera a ôsmich pracovných listov. Súprava hravou formou umožňuje pochopenie základných princípov geometrickej optiky - zákon odrazu a lomu, prechod svetla cez optické prostredie. Pomocou zalaminovaných pracovných listov žiaci môžu zostaviť jednoduché optické prístroje. Pracovný list - ľudské oko - vysvetľuje potrebu nosiť okuliare. Pomocou zdroja bieleho svetla vie vyučujúci demonštrovať rozklad svetla po prechode hranolom, princíp ako vzniká dúha. Všetky prvky súpravy sú nemagnetické. K súprave je priložený manuál. Počet experimentov nie je nijako limitovaný.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!