Kategórie

TOP PRODUKTY

Laser line box LB1/450, modrý, so zdrojom

10121-0522

224,40 € s DPH

Laser Line Box LB1/450 je jednolúčový zdroj modrého svetla. Jednosmerné roztiahnutie lúča cylindrickou šošovkou umožnilo získať čiarový zdroj svetla dobre viditeľný na tabuli. Spojením viacerých laserov pomocou priloženého prepojovacieho DC kábla si môžete vytvoriť viaclúčový zdroj. Súčasťou dodávky je púzdro na batérie, prepojovací DC kábel a napájací zdroj.

Viac detailov

Laser Line Box LB1/450 je jednolúčový zdroj modrého svetla. Jednosmerné roztiahnutie lúča cylindrickou šošovkou umožnilo získať čiarový zdroj svetla dobre viditeľný na tabuli. Spojením viacerých laserov pomocou priloženého prepojovacieho DC kábla si môžete vytvoriť viaclúčový zdroj. Súčasťou dodávky je púzdro na batérie (2x 1,5 V batérie veľkosti AA), prepojovací DC kábel a napájací zdroj. Špecifikácie: typ lasera - dióda, vlnová dĺžka - 450 nm, výstupný výkon / trieda lasera - Pmax < 1mW / II, rozmery - 80 x 25 x 20 mm, Napájanie - 3V DC / 300 mA
Produkt pridaný do porovnávania!