Kategórie

TOP PRODUKTY

Hartlov optický kruh

10121-3007

108,00 € s DPH

Praktická pomôcka na vysvetlenie zákonu odrazu a lomu svetla (Snellov zákon). Pomocou kyvety (nie je súčasťou súpravy) naplnenej roztokmi rôznej koncentrácie je možné ukázať, ako sa správa svetlo pri prechode cez prostredie s rôznymi indexmi lomu . Meranie uhlu lomu uľahčuje stupnica priamo na disku. Súčasťou súpravy je optický polkruh z plexiskla. Pre lepšiu názornosť ako zdroj svetla odporúčame zdroje LG5, ktoré nie sú súčasťou balenia (10121-0302, 10121-0322).

Viac detailov

Praktická pomôcka na vysvetlenie zákonu odrazu a lomu svetla (Snellov zákon). Pomocou kyvety (nie je súčasťou súpravy) naplnenej roztokmi rôznej koncentrácie je možné ukázať, ako sa správa svetlo pri prechode cez prostredie s rôznymi indexmi lomu . Meranie uhlu lomu uľahčuje stupnica priamo na disku. Súčasťou súpravy je optický polkruh z plexiskla. Pre lepšiu názornosť ako zdroj svetla odporúčame zdroje LG5, ktoré nie sú súčasťou balenia (10121-0302, 10121-0322).

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!